| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
BGA yeniden işleme istasyonları, basılı devre kartlarındaki (PCB) BGA bileşenlerini çıkarmak ve değiştirmek için kullanılan özel ekipmanlardır.BGA bileşenleri, alt tarafında lehim toplarından oluşan bir ızgara bulunan yüzey montajlı entegre devreler (IC'ler) dir, onarım ve yeniden işleme sırasında benzersiz zorluklar doğuruyor.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HS-700 |
| Güç kaynağı | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtma gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Max), alt ısıtıcı 1200W (Max) |
| Elektrikli malzeme | Sürüş motoru + akıllı sıcaklık kontrolörü + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrolörü (± 1 °C hassasiyetli) |
| Sensör | 1 parça |
| Bulma Yöntemi | V şeklindeki PCB desteği + dış evrensel armatür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyutlar | L450mm × W470mm × H670mm |
| PCB Boyutu | En fazla 140 mm × 160 mm, en az 5 mm × 5 mm |
| BGA Boyutu | En fazla 50 mm × 50 mm, en az 1 mm × 1 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Değerlendirme Doğruluğu | ±0,01mm |
| Makine ağırlığı | 30KG |
| Dağ çip ağırlığı | 150 g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarım otomatik/El/Kaldırma/Kaldırma/Saldırma |
| Kullanımı | Çip / telefon ana kartı vb. tamir et. |
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Paket | Güvenlik için 1 adet ahşap karton. |
| Dış Boyut | 450 × 470 × 670 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 30kg |
| Teslim Zamanı | Yaklaşık 15-20 iş günü |
| Ödeme Yöntemleri | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Liman | Shenzhen |
| Gönderi Seçenekleri | A. Kurye yoluyla: 4-7 İş Günü B. Hava yoluyla: Belirtilen havaalanında 7 iş günü C. Deniz yoluyla: Belirtilen limanda 20-25 iş günü |