| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
3 Isıtma Bölgeli Manuel BGA Yeniden Çalışma İstasyonu, Endüstriyel Dokunmatik Ekran ve CE
Özellikler
| Manuel BGA Yeniden Çalışma İstasyonu | Model: HS-520 |
| Güç Kaynağı | AC 220V±%10 50/60Hz |
| Toplam güç | 3800W |
| Genel boyut | U460mm*G480mm*Y500mm |
| PCB boyutu | Maksimum 300mm*280mm Minimum 10mm*10mm |
| BGA boyutu | Maksimum 60mm*60mm Minimum 1mm*1mm |
| PCB kalınlığı | 0.3-5mm |
| Makine ağırlığı | 20KG |
| Garanti | 3 yıl (1. yıl ücretsiz) |
| Kullanım Onarımı | çip / telefon anakartı vb. |
Özellikler
1. Onarım Başarı Oranı: %99'dan Fazla
2. Endüstriyel Dokunmatik Ekran Kullanımı
3. Bağımsız 3 Isıtma Bölgesi, Sıcak Hava Isıtma / Kızılötesi Ön Isıtma. (sıcaklık doğruluğu ± 2℃)
4. CE Sertifikası ile
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()