| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Otomatik ve Manuel Çalışma Sistemi Lazer Konumlandırma MCGS Dokunmatik Ekran Kontrollü BGA Yeniden Çalışma İstasyonu
Özellikler
| BGA Yeniden Çalışma İstasyonu | Model: HS-620 |
| Güç Kaynağı | AC 220V±%10 50/60Hz |
| Toplam güç | 3500W |
| Isıtıcı gücü | Üst sıcaklık bölgesi 1200W, ikinci sıcaklık bölgesi 1200W, IR sıcaklık bölgesi 2700W |
| Elektrik malzemesi | Sürücü motoru+PLC akıllı sıcaklık kontrol cihazı+renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık | Bağımsız sıcaklık kontrol cihazını kontrol edin, hassasiyet ±1℃'e ulaşabilir |
| Sıcaklık Arayüzü | 1 adet |
| Konumlandırma şekli | V şekilli yuva, PCB destek aparatları ayarlanabilir, lazer ışığı hızlı merkezleme ve konumlandırma yapar |
| Genel boyut | U650mm*G630mm*Y850mm |
| PCB boyutu | Maksimum 450mm*390mm Minimum 10mm*10mm |
| BGA boyutu | Maksimum 80mm*80mm Minimum 1mm*1mm |
| Makine ağırlığı | 60KG |
| Kullanım Onarımı | çip / telefon anakartı vb. |
Özellikler
1. Otomatik ve Manuel çalışma sistemi.
2. 5 milyon CCD kamera optik hizalama sistemi montaj hassasiyeti:±0.01mm.
3. MCGS dokunmatik ekran kontrolü.
4. Lazer konumlandırma.
5. Onarım başarı oranı %99,99.
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()