| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-800 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Sıcak Hava Kafası ve Montaj Kafası Entegrasyon Tasarımı BGA Yeniden Çalışma İstasyonu
Özellikler
| BGA Yeniden Çalışma İstasyonu | Model:HS-800 |
| Isıtıcı gücü | Üst ısıtıcı 1200W(Maks), alt ısıtıcı 1200W(Maks) |
| Alt Ön Isıtma | IR 5000w |
| Sıcaklık kontrolü | K-tipi termokupl, kapalı döngü kontrolü |
| Konumlandırma şekli | Dış veya konum deliği |
| Genel boyut | U970mm*G700mm*Y830mm |
| PCB boyutu | G650*D610mm |
| BGA boyutu | Maks 80mm*80mm Min 1mm*1mm |
| Uygulanabilir PCB kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Montaj doğruluğu | ±0.01mm |
| Makinenin ağırlığı | 140KG |
Özellikler
1. Sıcak hava kafası ve montaj kafası entegrasyon tasarımı, otomatik lehimleme ve sökme fonksiyonları ile.
2. Üst ısıtıcılar sıcak hava sistemi kullanır, daha hızlı ısıtır, sıcaklık eşitliği sağlar, daha hızlı soğutur. (sıcaklık 50 ila 80 santigrat dereceye kadar olabilir).
3. Bağımsız 3 ısıtıcı. Üst ve alt ısıtıcılar eş zamanlı ve otomatik olarak hareket edebilir, IR'ye her konuma ulaşabilir. Alt ısıtıcı bölgesi yukarı ve aşağı hareket edebilir, PCB kartını destekler.
4. PCB kartı, BGA ve PCB'nin montaj hassasiyetini sağlamak için yüksek hassasiyetli kaydırıcı kullanır.
5. Almanya'dan ithal edilen kaliteli ısıtma malzemelerinden yapılmış benzersiz alt ön ısıtma tablası.
6. Ön ısıtma tablası, sıkıştırma cihazı ve soğutma sistemi, PCB konumlandırmayı ve sökme işlemini daha güvenli ve kullanışlı hale getiren X ekseninde entegre olarak hareket edebilir.
7. X ve Y eksenleri, hizalamayı daha hızlı ve daha uygun hale getirmek için motorlu otomatik kontrol hareket şeklini benimser.
8. Hizalama hassasiyetini sağlamak için kamerayı ve üst ve alt ısıtma platformunu çift rocker kontrol eder.
9. Dahili vakum pompası, melek içinde 360 derece döner; montaj emme nozülünü ince ayarlar.
10. Emme nozülü, 10 gram içinde kontrol edilebilir basınçla BGA toplama ve montaj yüksekliğini otomatik olarak algılayabilir; daha küçük BGA toplama ve montaj için sıfır basınç mevcuttur.
11. Renkli yüksek çözünürlüklü optik görüş sistemi, X/Y ekseninde elle hareket ettirilebilir, bölünmüş görüş, yakınlaştırma ve ince ayar fonksiyonları, sapma ayırma cihazı dahil, otomatik odaklama, yazılım çalışması, 22x optik zoom; yeniden çalıştırılabilir maks. BGA boyutu 80*80MM;
12. 10 segment sıcaklık yükselmesi (düşüşü) ve 10 segment sabit sıcaklık kontrolü ile, birçok sıcaklık segmenti kaydedebilir.
13. Birçok alaşım nozül boyutu, değiştirme için kolay; her açıda konumlandırılabilir.
14. 5 termokupl portu ile, çok noktalı sıcaklıkları gerçek zamanlı olarak algılayabilir ve analiz edebilir.
15. Sıcaklık kontrolünü daha güvenilir hale getirmek için sağlam bir çalışma ekranı fonksiyonu ile.
Uygulama
Cep telefonları, sabit diskler, klavyeler, elektronik oyuncaklar, bilgisayarlar, DVD'ler, noktalar, plastikler, elektrikli ev aletleri, iletişim ekipmanları, elektrikli ev aletleri, oyuncaklar, elektronik işleme, motorlar, parçalar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, dijital kameralar, uzaktan kumandalar, telsizler vb. için uygundur.
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()