| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Modeli | HS-700 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W(Maks), alt ısıtıcı 1200W(Maks) |
| Elektrik Malzemesi | Sürüş motoru + akıllı sıcaklık kontrol cihazı + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrol cihazı (±1°C hassasiyet) |
| Sensör | 1 adet |
| Konumlandırma Yöntemi | V şekilli PCB desteği + harici üniversal fikstür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyutlar | U450mm × G470mm × Y670mm |
| PCB Boyutu | Maksimum 140mm × 160mm, Min 5mm × 5mm |
| BGA Boyutu | Maks. 50mm × 50mm, Min. 1mm × 1mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | 0,3 - 5 mm |
| Montaj Doğruluğu | ±0,01 mm |
| Makine Ağırlığı | 30kg |
| Montaj Çipi Ağırlığı | 150g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarı otomatik/Manuel/Kaldır/Montaj/Kaynak |
| Kullanım | Cips / telefon anakartı vb. |