| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Maks), alt ısıtıcı 1200W (Maks) |
| Elektrik Malzemesi | Sürücü motoru + akıllı sıcaklık kontrolörü + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K-sensör + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrolörü (±1℃ hassasiyet) |
| Sensör | 1 adet |
| Konumlandırma Sistemi | V şeklinde PCB desteği + harici evrensel fikstür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyutlar | U450mm × G470mm × Y670mm |
| PCB Boyut Aralığı | Maks 140mm×160mm / Min 5mm×5mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maks 50mm×50mm / Min 1mm×1mm |
| PCB Kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Montaj Hassasiyeti | ±0.01mm |
| Makine Ağırlığı | 30KG |
| Çip Ağırlığını Monte Etme | 150g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarı otomatik / Manuel / Sökme / Montaj / Kaynak |
| Uygulamalar | Çipler / telefon anakartı onarımı |