| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Modeli | HS-700 |
| Güç Kaynağı | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Maks), alt ısıtıcı 1200W (Maks) |
| Elektrik Bileşenleri | Sürüş motoru + akıllı sıcaklık kontrol cihazı + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrol cihazı (±1°C hassasiyet) |
| Sensör | 1 adet |
| Konumlandırma Yöntemi | V şekilli PCB desteği + harici üniversal fikstür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyutlar | 450mm × 470mm × 670mm (U×G×Y) |
| PCB Boyut Aralığı | Maks. 140mm×160mm, Min. 5mm×5mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maks. 50mm×50mm, Min. 1mm×1mm |
| PCB Kalınlığı | 0,3 - 5 mm |
| Montaj Doğruluğu | ±0,01 mm |
| Makine Ağırlığı | 30kg |
| Maksimum Talaş Ağırlığı | 150g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarı otomatik/Manuel/Kaldır/Montaj/Kaynak |
| Başvuru | Cips / telefon anakart onarımı |