|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331-AB |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 adet/ay |
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Modeli | HS-D331-AB |
| Çalışma Aralığı (X/Y/Z) | 300 × 300 × 100 mm |
| XYZ Hızı | Maks. 300 mm/sn |
| AB Tutkal Karışım Oranı | 10:1 veya özelleştirilebilir |
| Tahrik Sistemi | Adım motoru + triger kayışı |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm |
| Saksı Hassasiyeti | Miktar ±%1, Oran ±%1 |
| Çalışma Modu | Otomatik |
| Programlama | Kolyeyi öğret |
| Kontrol Sistemi | Yönetim kurulu kartı |
| Çalışma Sıcaklığı | 10-40°C |
| Ağırlık | 45 kg |
| Boyutlar (U×G×Y) | 510 × 620 × 610 mm |
| Güç Kaynağı | AC 110-220V, 50/60Hz, 300W |