| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s (yapıştırıcı oranı 1: 1'e dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ±1%, yapıştırıcı oranı ±1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 300*300*100mm (Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hız | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adım motoru + zamanlama kemeri |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Örnek Yetenekleri | Çizgiler, Çemberler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ±1%, oran: ±1% |
| İşlem Yöntemleri | Otomatik |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol Sistemi | Kurul kartı |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Ağırlık | 65 kg |
| Boyutlar (L*W*H) | 716*585*645mm |
| Güç kaynağı | 220V 50-60Hz 350W |