| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VS400 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Görsel yapıştırıcı dağıtım makinesi |
| Model | HS-VS400 |
| Transmisyon Yüksekliği | 920±20 mm |
| Tablo Boyutu | 300×400 mm |
| Tablo miktarı | Tek veya çift masa (müşteri tarafından yapılandırılabilir) |
| Dökme | Özel |
| CCD çözünürlüğü | 2.5 μm |
| Maksimum Hız | 1000 mm/dakika |
| Yapıştırıcı viskozluk aralığı | ≤ 5000 LPS |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Tanımlama Doğruluğu | ±0,0125mil |
| Güç kaynağı | AC220/110V, 500W |
| Hava basıncı | 0.5~0.7Mpa |
| Yapıştırıcı tankı | 10L, elle karıştırma |
| Işık Kaynağı | LED ışık kaynağı |
| Doğrusal Rehber Düzenleme | Akıllı ayarlama |
| Programlama Modu | El öğretimi |
| Yazılım | Windows + dağıtım yazılımı |
| püskürtme yöntemi | Otomatik |
| Toplam Güç | 2.6kW |
| Makine gövdesi | Paslanmaz çelik |
| Makine ağırlığı | 600 kg |
| Makine Boyutu | 1060×1200×1700 mm |