| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-520 |
| Güç Kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3800W |
| Genel Boyutlar | 460mm × 480mm × 500mm |
| PCB Boyut Aralığı | Maks: 300mm × 280mm, Min: 10mm × 10mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maks: 60mm × 60mm, Min: 1mm × 1mm |
| PCB Kalınlığı | 0.3-5mm |
| Makine Ağırlığı | 20kg |
| Garanti | 3 yıl (ilk yıl ücretsiz) |
| Uygulamalar | Çipler, telefon anakartları ve elektronik bileşenler |
| Paket | Ahşap karton başına 1 set |
| Boyutlar | 460mm × 480mm × 500mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 20kg |
| Teslim Süresi | 15-20 iş günü |
| Nakliye Yöntemleri | Kurye (4-7 gün), Hava (7 gün), Deniz (20-25 gün) |