| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HS-620 |
| Güç kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3500W |
| Isıtma gücü | Yukarı sıcaklık bölgesi 1200W, ikinci sıcaklık bölgesi 1200W, IR sıcaklık bölgesi 2700W |
| Elektrikli malzeme | Sürüş motoru + PLC akıllı temp kontrolörü + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | ±1°C'ye kadar doğrulukta bağımsız sıcaklık kontrolörü |
| Sıcaklık arayüzü | 1 parça |
| Bulma Sistemi | V şeklindeki yuva, ayarlanabilir PCB destek jigleri, hızlı merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyutlar | L650mm × W630mm × H850mm |
| PCB Boyut aralığı | Maks 450 mm × 390 mm, Min 10 mm × 10 mm |
| BGA Boyut aralığı | En fazla 80 mm × 80 mm, en az 1 mm × 1 mm |
| Makine ağırlığı | 60KG |
| Uygulama | Çipler, telefon ana kartı onarımları ve elektronik bileşenlerin yeniden işlenmesi |