| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtma gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Max), alt ısıtıcı 1200W (Max) |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü (± 1°C hassasiyetli) |
| PCB Boyut aralığı | En fazla 140 mm × 160 mm, en az 5 mm × 5 mm |
| BGA Boyut aralığı | En fazla 50 mm × 50 mm, en az 1 mm × 1 mm |
| Değerlendirme Doğruluğu | ±0,01mm |
| Makine ağırlığı | 30KG |