| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-H2 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Ürün Adı | Seçici konformal kaplama makinesi |
| Modeli | HS-H2 |
| İletim Yüksekliği | 920±20mm |
| Konveyör Genişliği | 50-450mm (özelleştirilmiş olarak mevcuttur) |
| X/Y/Z Hareket Mesafesi | 450×450×100mm |
| 3 Eksen Sürüş Hızı | 800 mm/sn |
| Bulaşma | Soldan R'ye veya R'den L'ye |
| Bileşen Yüksekliği | Maksimum 100 mm yukarı ve aşağı |
| PCB Kartı Kenarının Boyutu | ≥5mm |
| Taşıma Hızı | 0-12000 mm/dak |
| Tekrar Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Depolama Programları | 1000'e kadar |
| Güç Kaynağı | AC220V |
| Hava Basıncı | 4-6kgf/cm² |
| Kontrol Modu | Endüstriyel PC + Hareket kontrol kartı |
| Doğrusal Kılavuz Ayarı | Akıllı ayar |
| Programlama Modu | Manuel öğretim |
| İletişim Bağlantı Noktası | SMEMA |
| Aydınlatma Kaynağı | Kendinden donanımlı aydınlatma kaynağı |
| Algılama Aydınlatma Kaynağı | Kendi kendine donanımlı |
| Yazılım | Windows + kaplama yazılımı |
| Sürüş Motoru | Step motor (2 adet) |
| 3 Eksen Sürüş Modu | Servo motor + tornavida modülü + Elektrikli Silindir |
| Lastik Valf Sayısı | 1 püskürtme valfi + 1 iğne dağıtım valfi |
| Sprey Film Genişliği | 5-15 mm |
| Püskürtme Yöntemi | Otomatik |
| Toplam Güç | 2,4kW |
| Makine Gövdesi | Paslanmaz çelik |
| Makine Ağırlığı | 450kg |
| Makine Boyutu | 1000×1200×1766mm |