| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-DC250 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
PCB yüzey toz temizleyicimiz elektronik üretim, SMT montaj hatları ve PCB üretim tesisleri için tasarlanmış profesyonel düzeyde bir iç temizlik cihazıdır.Bu makine temassız teslim ediyor., PCB yüzeylerinden yüksek hassasiyetle toz ve enkaz kaldırma, sıfır kusurlu lehimli pasta baskı ve bileşen yerleştirmeyi sağlar.Üretim verimini artırmak ve yeniden işleme maliyetlerini azaltmak için ileri rulo temizleme teknolojisini statik ortadan kaldırma ile birleştirir.
| Görev | Bu makine, ekran baskıdan önce PCB'nin üst yüzeyinde toz, cam lif, statik elektrik vb. |
|---|---|
| Taşıma yüksekliği | 900±30 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 8 saniye. |
| Etiket ruloları | 1 makara |
| Yapışkan kağıt | 2 makara |
| İyonlaştırıcı qty | 2 adet |
| Fırça | % 1 |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlığı | 0.4~5mm |
| İletişim | SMEMA |
| Model | HS-DC250 | HS-DC330 |
|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~330*250mm | 50*50~455*330mm |
| Makine boyutu | 650*800*1300mm | 800*950*1300mm |
| Ağırlık | 100 kg | 130kg |
Ürün kataloğu, ücretsiz teklif veya gösterim için bugün bizimle iletişime geçin. PCB yüzey toz temizleyicimiz Avrupa ve Güneydoğu Asya'ya hızlı teslimat için stokta. Kusurları azaltın, maliyetleri tasarruf edin,ve küresel kalite standartlarını karşılamak için daha temiz bir PCB yüzeyi ile başlayın!