| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
Elektronik montaj iş akışınızı bizimle kolaylaştırın Otomatik PCB Dergi Yükleyici, verimli kart istifleme için temel çözüm SMT üretim hatları. Güvenilir bir PCB taşıma sistemi olarak tasarlanan bu makine, konveyörden çıplak PCB'leri otomatik olarak alır ve dergilere (kasetlere) düzenli bir şekilde istifleyerek düzenli depolama ve üretim aşamaları arasında sorunsuz taşıma sağlar.
Kritik bir SMT çevre ekipmanı parçası olarak, PCB dergi yükleyicimiz manuel taşıma risklerini ortadan kaldırır, işçilik maliyetlerini azaltır ve istifleme sırasında kart hasarını önler. Güneydoğu Asya'da yüksek hacimli bir tesis veya Avrupa'da hassasiyet odaklı bir hat işletiyor olun, bu otomatik PCB istifleyici tutarlı performans, hız ve güvenilirlik sunar.
| Ürün Adı | PCB Yükleyici Makinesi |
| Taşıma Yüksekliği | 910±30mm |
| PCB Yükleme Süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi Değiştirme Süresi | Yaklaşık 30 saniye |
| Taşıma Yönü | Soldan Sağa veya Sağdan Sola |
| İşlem | Ön işlem |
| Ray Sabit Tarafı | Ön taraf (veya belirtildiği gibi) |
| Güç Kaynağı | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Hava Basıncı | 4-6 bar |
| PCB Kalınlığı | Minimum 0.4mm |
| Dergi Miktarı | Üst taraf: 1 adet, Alt taraf: 2 adet |
| Adım Seçimi | 1-4 (10mm adım) |
| Konveyör Hızı | 0.5-20 M/dak veya özelleştirilmiş |
| Sinyal Arayüzü | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB Uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Makine Boyutu | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Dergi Boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Ağırlık | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |
Dergi Yükleyicimiz, Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya'daki çeşitli SMT üretim senaryolarında yaygın olarak kullanılmaktadır, özellikle esnek üretim ihtiyaçları ve akıllı üretim hatlarına sahip fabrikalar için uygundur, bunlarla sınırlı olmamak üzere:
Genellikle SMT üretim hattının ön ucuna, lehim macunu serigrafi baskı makinesinden önce kurulur, çıplak PCB'leri üretim hattına otomatik olarak besleyerek SMT üretiminin ilk sürecinin otomasyonunu gerçekleştirir ve modern otomatik elektronik üretimin vazgeçilmez bir çekirdek ekipmanıdır.
SMT hattınızı güvenilir, yüksek hızlı ve esnek PCB Dergi Yükleyicimiz ile yükseltin. Özelleştirilmiş bir fiyat teklifi için bugün bize ulaşın ve bu akıllı PCB taşıma çözümünün üretim verimliliğinizi nasıl artırabileceğini keşfedin.
![]()
![]()
![]()