|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RT800LA / RT800L |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
SMT montajından sonra yüksek hassasiyetli PCB desenlemesi için tasarlanmış profesyonel PCB yönlendirici makinesi.düz çizgi, yay, nokta ve V-CUTİşleme.
İdealEMS fabrikaları, PCB üreticileri ve SMT üretim hatlarıDoğruluk, istikrar ve otomasyon gerektiriyor.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Makine Türü | RT800LA / RT800L |
| Etkili Kesme Boyutu | 300 * 350 mm |
| PCB Kesme Kalınlığı | 0.3 ️ 3.0 mm |
| Kesme Fonksiyonu | Düz çizgi, nokta, yay, V-CUT |
| İşleme masası | Çift masa |
| Kesim Doğruluğu | ±0,05 mm |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,01 mm |
| Giriş Yolu | Solda ve sağda dışarıda |
| Giriş ve çıkış şekli | Vakum emici |
| Ray genişliği ayarlama | Otomatik ray ayarlama |
| Maksimum Hareket Hızı | X/Y/Y2: 1000 mm/s, Z: 800 mm/s |
| Kesme Hızı | 5 100 mm/s (Farklı) |
| Döner hızı | En fazla 60,000 rpm |
| Uygun freze makinesinin boyutu | 0.8 ️ 3.0 mm |
| Araç Değiştirme Modu | Otomatik alet değişimi |
| Araç İzleme | Alet batışı, kırılma algılama, yükseklik otomatik düzeltme |
| Kontrol Modu | PC hassaslıklı çok eksenli kontrol sistemi |
| Makine Denetimi | Endüstriyel bilgisayar ana bilgisayarı |
| Motor Sürüş Modu | Panasonic Servo Drive |
| Kurşun vida rehberi | Tayvan TBI / Shangyin |
| Ana fırça markası | NSK / Alman spindle (ihtiyaçlı) |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ev sahibi güç kaynağı | AC 220V 50/60Hz, Tek Fazlı |
| Toz toplayıcı gücü | 3 HP (2.2kW) |
| Toz toplayıcı güç kaynağı | AC 380V, üç fazlı |
| Toz toplama modu | Alt toz toplama / Üst toz toplama (ihtiyaçlı) |
| Toz toplayıcı boyutu (L*W*H) | 665 * 635 * 1610 mm / 718 * 764 * 1708 mm |
| Toz toplayıcı ağırlığı | 155 kg |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kesme Makine Boyutu (L*W*H) | 1750 * 1340 * 1587 mm |
| Testere bıçağının boyutu | 80 * 0,3 * 22 mm |
| Testere bıçağı motor gücü | 0.4 kW |