|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RT380A |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50pcs/ay |
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yönlendirme Doğruluğu | ±0,02 mm |
| En fazla panel boyutu | 510 mm × 460 mm |
| Döner hızı | 60,000 RPM'ye kadar |
| Yönlendirme Hızı | 10-100 mm/s |
| Güç Gereksinimleri | 220V AC, 50/60Hz |
| Çalışma Modu | Çevrimdışı / Tek başına |
RT380A çevrimdışı PCB yönlendiricisi yaygın olarak şunlarda kullanılır:
SMT üretim hatları (offline PCB düzenleme)
EMS ve OEM elektronik üretimi
Tüketici elektroniği PCB montajı
Otomobil elektronik PCB'leri
Endüstriyel kontrol ve güç elektroniği
Çevrimdışı yapılandırması esnek bir dağıtım sağlarana SMT hattını kesmeden, bu yüzden fabrikalar için ideal.
Döner hızı: en fazla60,000 RPM
PCB kalınlığı:0.3 ️ 3.0 mm
Kesim hızı:5 ′′ 100 mm/s (düzenlenebilir)
freze makinesinin boyutu:Ø0.8 3.0 mm
Kontrol sistemi: PC hassas 6 eksenli kontrol
Güç kaynağı:AC 220V, 50/60 Hz, tek fazlı
Makine ağırlığı: yaklaşık.700 kg
Toz toplama: üst ve alt toz çekimi (iletilmez)
İhtiyaçları:Yüksek karışımlı, düşük hacimli PCB üretimi
Bir sistemde birden fazla PCB düzenleme teknolojisini destekler
Küresel elektronik üreticileri için istikrarlı performans
Inline PCB düzenleme sistemlerine uygun maliyetli alternatif
RT380A, yeni bir ürün almak isteyen müşteriler için ideal bir çözümdür.El PCB düzenleme veya geleneksel yönlendirme makineleri.