| Marka Adı: | GKG |
| Model Numarası: | G9+ |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Endüstriyel 4.0 MES Sistemi için Otomatik Lehimleme Yapıştırıcı
Spesifikasyon
| Model | G9+ |
| En fazla PCB boyutu | 450x340mm |
| Min PCB boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| Tahta ağırlığı | 5 kg |
| Taşıma yüksekliği | 900±40 mm |
| Tahta kenar boşluğu | 2.5mm |
| Tahta yüksekliği | 15 mm |
| Taşıma yönü | L-R, R-L |
| Taşıma hızı | Max 1500mm/s, program kontrolü |
| Taşıma yöntemi | Bir aşama |
| Uygulama genişliği | otomatik |
| I/O arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırma (destek yöntemi) | Manyetik iğne / destek bloğu / manuel yukarı aşağı masa |
| PCB sıkıştırma sistemi |
Üst sıkıştırma üzerinde patentli
|
| Yan sıkıştırma | |
| Adsorpsiyon fonksiyonu | |
| Yazdırma |
0-20mm
|
|
Yazdırma modu
|
Bir/iki kez
|
|
Yazdırma Hızı
|
10-200mm/s
|
|
Yazdırma Kipi
|
Bir / İki kez
|
|
Squeegee tipi
|
Kauçuk / çelik Squeegee Blade ((Köşe 45°/55°/60°)
|
| Baskı | 0.5-10kg |
| Şablon çerçevesinin boyutu | 470*370mm~737*737mm ((20-40 kalınlığı) |
|
Temizlik Sistemi
|
Yağmur tipi temizlik sisteminin damlamaları
|
| Güçlendirilmiş vakum emici | |
| Kuru, ıslak vakum üç mod | |
| İleri ve geri temizlik | |
|
CCD FOV
|
10x8mm
|
| Güvenlik işareti türleri | Standart Fiducial mark şekli |
| Yastık | |
| Çukur | |
| Kamera sistemi | Yukarı/aşağı optik yapısı |
| CCD dijital kamera | |
| Geometri desen eşleşmesi |
Özellikleri