| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SP-10N |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Adet/Ay |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HS-SP-10N |
| İsimlendirilmiş güç kaynağı | AC220V / 60Hz |
| Çalışma istasyonlarının sayısı | 10 |
| Çalışma Modu | LCD dokunmatik ekran kontrolü (MCU + PLC) |
| Uygulanabilir Spesifikasyon | 500g standart lehimli pasta kutu |
| Acil durum pil süresi | Elektrik kesintisi sonrası 8 saate kadar |
| Makine Boyutu (L × W × H) | 630 × 535 × 330 mm |
| Net Ağırlık | 28KG |
| İç yapılandırma | Termal yazıcı + veri belleği |
| Desteklenen Malzeme | Çeşitli lehimli pasta / SMT kırmızı yapıştırıcı |