| Marka Adı: | Samsung |
| Model Numarası: | SM Serisi Titreşimli Besleyici |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
Samsung SM Chip Monter için ayarlanabilir titreşim yoğunluğu SMT besleyicisi
Tanıtım
Bu Samsung titreşimli besleyicisi, Samsung SM serisi yonga makineleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, 3 tüp ve 5 tüp yapılandırma seçenekleri sunar ve IC bileşenlerini de besleyebilir.
Spesifikasyon
| Adı | Samsung SM titreşimli besleyici |
| Ayrıntılar | 3 tüp/5tüp |
| Voltaj | İç 24V, dış 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Boyut | 500*110*150mm |
| Uygulanan çip montajı | Samsung SM yonga makinesi |
Özellikleri
![]()
![]()
![]()