| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HS-520 |
| Güç kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3800W |
| Genel Boyutlar | L460mm × W480mm × H500mm |
| PCB Boyutu | Maksimum 300 mm × 280 mm / Min 10 mm × 10 mm |
| BGA Boyutu | En fazla 60 mm × 60 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| PCB kalınlığı | 0.3-5mm |
| Makine ağırlığı | 20KG |
| Garanti | 3 yıl (1 yıl ücretsiz) |
| Kullanımı | Çipler, telefon ana kartları ve elektronik bileşenler |