| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VS400 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Windows XP Operationintelligent Fast Visual Identification System3Axis Görsel yapıştırıcı dağıtım makinesi
Özellikleri
| Ürün Adı | Görsel yapıştırıcı dağıtım makinesi |
| Model | HS-VS400 |
| Transmisyon yüksekliği | 920±20 mm |
| Masa boyutu | 300*400 mm |
| Tablo qty | Tek veya çift masa müşteriye kadar |
| Dökme | özel |
| CCD çözünürlüğü | 2.5 μm |
| En yüksek hız | 1000 mm/dakika |
| Yapıştırıcı viskozluk aralığı | ≤5000LPS |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Tanıma doğruluğu | ±0,0125mil |
| Güç kaynağı | AC220/110V,500W |
| Hava basıncı | 0.5~0.7Mpa |
| Yapıştırıcı tankı | 10L, manuel karıştırma |
| Işık kaynağı | LED ışık kaynağı |
| Doğrusal kılavuz ayarlama | Akıllı ayarlama |
| Programlama modu | El öğretimi |
| Yazılım | Windows + dağıtım yazılımı |
| püskürtme yöntemi | Otomatik |
| Toplam güç | 2.6kW |
| Makine gövdesi | Paslanmaz çelik |
| Makine ağırlığı | 600 kg |
| Makine boyutu | 1060x1200x1700mm |
Ürün hakkında
![]()
![]()
Ayrıntılar hakkında
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()