| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
X, Y, Z Eksenli Sürüş Platformu Yüksek Hızlı Yüksek Güvenilirlik Yüksek Dayanıklılık 3 Eksenli Selektif Kaplama Makinesi
1.Tam bir top vida ve Fuji servo motor sürücüsü X, Y, Z eksenleri.
2Çeşitli PCB'ler için seçici kaplama sağlar.
3Düz, dairesel, yay kaplama ve dağıtım desenlerini destekler.
4.Spray gölgeleri ortadan kaldırır, kenar kaplama eşitliği sağlar.
5Yüksek doğruluk ± 0.02mm.
6Yüksek hızlı, güvenilir ve istikrarlı transmisyon ve kontrol özellikleri.
7Otomatik 2 valflı sistem yoğun PCB işlemleri için püskürtme ve kaplama arasında geçişler yapar.
8Akıllı otomatik genişlik ayarlaması da dahil.
| Ürün Adı | Selektif uyumlu kaplama makinesi |
| Model | HS-CC300 |
| Transmisyon yüksekliği | 920±20 mm |
| Taşıyıcı genişliği | 50-450mm/veya özel |
| İletişim | L'den R'ye veya R'den L'ye |
| Bileşen yüksekliği | yukarı ve aşağı en fazla 100 mm |
| PCB kartı kenarının boyutu | ≥5 mm |
| Taşıma hızı | 0-12000mm/min |
| 3 Eksen sürüş hızı | 800mm/s |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Depolama programları | 1000'e kadar |
| Güç kaynağı | AC220/110V |
| Hava basıncı | 4 kgf/cm2 |
| Yapıştırıcı tankı | 10L, manuel karıştırma |
| Kontrol Modu | Endüstriyel PC+Motion kontrol kartı |
| Doğrusal kılavuz ayarlama | Akıllı ayarlama |
| Programlama modu | El öğretimi |
| İletişim limanı | SMEMA |
| Işık kaynağı | Kendi kendine donatılmış ışık kaynağı |
| Bulma aydınlatma kaynağı | Kendi kendine donatılmış |
| Yazılım | Windows + kaplama yazılımı |
| Sürücü Motoru | Adımlı motor ((2 adet) |
| 3 eksenli sürüş modu | Servo motor + vida sürücüsü modülü + Elektrikli Silindir |
| Lastik valf sayısı | 1 püskürtme valfi + 1 dağıtım valfi |
| Çöplük genişliği | 3-20mm |
| püskürtme yöntemi | Otomatik |
| Toplam güç | 2.6kW |
| Makine gövdesi | Paslanmaz çelik |
| Makine ağırlığı | 600 kg |
| Makine boyutu | 1060x1200x1700mm |
Ürün hakkında
![]()
Detay Hakkında
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()