| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SP-8N |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Daha iyi üretim için zamanlayıcı amp FIFO kontrolü ile Otomatik Lehimli Pasta Yaşlanma Makinesi
Spesifikasyon
| Ürün Adı | Peçete çözme makinesi |
| Model | HS-SP-8N |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| İşleme kutuları | 4 tank |
| Makine boyutu | 500*520*320mm |
| Ağırlık | 30kg |
Tanıtım
BuKaynatma Yapıştırıcı Sıcaklama ZamanlayıcısıLehimli pastanın sıcaklığını ve ön ısıtma süresini kolayca kontrol edebilir,İpekli pasta soğutma odasından çıkarılıp çevre sıcaklığına döndüğü zamanı kaydetmek için çok fazla zaman tasarrufuBu, lehimli pasta sıcaklığını kontrol etmek, etkinliğini sağlamak, baskı kalitesini sağlamak, üretim planlarını daha iyi kontrol etmek ve üretim verimliliğini artırmak için etkili bir yöntemdir.
Özellikleri
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()