| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 20 TAKIM |
| Model | QL800A |
|---|---|
| En fazla PCB boyutu | 260x340mm |
| Min PCB Boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| Transmisyon Yüksekliği | 900±50 mm |
| Taşıma Yönü | Soldan Sağa |
| Taşıma Hızı | 1500mm/s (max) Düzenlenebilir |
| Yükleme Kipi | Bölüm tipi Taşıma Rehberi Demiryolu |
| Ray genişliği ayarlama | Otomatik |
| İletişim Arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırması | Takımlar Konumu |
| Seçim Sistemi | Vakum emme alımı |
| Kesme Döner/Hız | 60,000 rpm/dakikada, Almanya markası (100,000 rpm/dakikada isteğe bağlı, Almanya markası) |
| Soğutma Tipi | Kendiliğinden soğutulan tip |
| Otomatik Araç Değişimi | İsteğe bağlı |
| Kırma Aracı Kontrolü | - Evet. |
| Ayrım Hızı | 5-100mm/s |
| Kesim Doğruluğu | ±0,05 mm |
| Dökme kitleri | φ0.8 ~ φ3.0 Sağ taraf dönme, Tungsten Çelik Şankı |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,1mm |
| Hareket hızını koordine et | 1000mm/s |
| Çıkış plakası türü | ESD Kuşak Taşıma / Parti Panelli Taşıma Birimi |
| Atık toplama | Atık Dolap Toplama |
| Prosedür Programlaması | GERBER Çizim İçe Aktarma / Görüntü Sistemi ile Düzenleme Programı |
| Havalandırma | 5-8 kg/cm3 |
| Güç kaynağı | AC380V, 50/60Hz, 3KW |
| Makine Boyutu | 1500x850x1600 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 800kg |