| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Modeli | HS-700 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W(Maks), alt ısıtıcı 1200W(Maks) |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü ±1°C |
| Tespit Sistemi | V şekli PCB desteği + evrensel fikstür + lazer merkezleme |
| PCB Boyut Aralığı | Maks. 140mm×160mm / Min. 5mm×5mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maksimum 50mm×50mm / Min 1mm×1mm |
| Montaj Doğruluğu | ±0,01 mm |
| Makine Ağırlığı | 30kg |