| Marka Adı: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Ürün adı | Lehim pastası çözme makinesi |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| Çalışma kutuları | 4 tankı |
| Makine boyutu | 500*520*320mm |
| Ağırlık | 30kg |
Lehim Pastası Isınma Zamanlayıcısı Makinesi, lehim pastası sıcaklığı ısınma süresinin kontrolünü kolayca gerçekleştirebilir; bu, soğutulmuş odadan çıkarıldıktan sonra lehim pastasının ortam sıcaklığına geri dönüş süresini kaydetmek için çok zaman kazandırabilir. Bu, lehim pastasının sıcaklığını kontrol etmenin, lehim pastasının aktivitesinden emin olmanın, baskı kalitesini güvence altına almanın, üretim planını daha iyi kontrol etmenin, üretim verimliliğini artırmanın etkili bir yoludur.