| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SP-6N |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 adet |
6 Elektronik Montaj için Çalışan Schneider Tank Solder Paste Çıkarma Makinesi
Spesifikasyon
| Ürün Adı | Peçete çözme makinesi |
| Model | HS-SP-6N |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| İşleme kutuları | 4 tank |
| Makine boyutu | 700*300*230mm |
| Ağırlık | 18 kg |
Tanıtım
Lehimleme pasta ısınma zamanlayıcı makine kolayca lehimleme pasta sıcaklığı ısınma zaman kontrolü elde edebilirsiniz,Bu, soğutma odasından çıkarıldıktan sonra lehim pasta zamanını çevre sıcaklığına kaydetmek için çok zaman kazandırabilir.Bu, lehimli pastanın sıcaklığını kontrol etmek, lehimli pastanın etkinliğini kontrol etmek, baskı kalitesini sağlamak, üretim planını kontrol etmek için daha iyi bir verimlilik yoludur.Üretim verimliliğini artırmak.
Özellikleri