| Marka Adı: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Makine Adı | Tamamen Otomatik Lehimleme Yapıştırıcısı Yeniden Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Modu | Voltaj Modu |
| Çalışma Voltajı | AC220V 60HZ |
| Ürün Boyutları | Dört yuva model: L670 × W220 × H335mm Tank boyutu: 150 × 100 × 110 mm |
| Net Ağırlık | 16 kg |
| Malzeme | Çelik plaka sprey boya |
| Uyumluluk | 250G/500G lehimli pasta ve iğne tipi kırmızı yapıştırıcıyı destekler (toplam uzunluğu 120mm'den az) |