| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Yapı | Tek iğneli, çift platformlu |
| Verimli Kesme Uzunluğu | 300×350 mm |
| Kesim Türleri | Düz, yaylı, dairesel |
| Hareket Hızı | X/Y Eksi: 1000mm/s, Z Eksi: 500mm/s |
| Toz toplama yöntemi | Üst Koleksiyon |
| Döner hızı | 40,000-60,000 RPM |
| Routing Spindle | En fazla 60,000 RPM |
| Kesme Hızı | 1-100mm/s ayarlanabilir |
| Kesim Doğruluğu | ±0,03 mm |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,01mm |
| Programlama | Renkli CCD |
| Dış Bağlantı | USB |
| Router Kit | Dökme kesicisi, φ0.8-φ3.0 Sol dönme, Tungsten Çelik Çubuğu |
| Güç kaynağı | 380V |
| Makine Gücü | 2000W |
| Toz toplayıcı boyutu | 600×470×730 mm |
| Toz toplayıcı gücü | 2.2Kw, 380V |
| Toz toplayıcı hava basıncı | 4-6 KG/cm3 |
| Güvenlik Kapısı | El kapısı |
| Hata Alarmı | - Evet. |
| Program Yöntemi | Kendini Programlayan, Klavye ve Fare ile Kontrol Edilen Kamera |