|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
Paslanmaz çelik makine gövdesi PC Kontrol 3 Eksen Görsel dağıtım makinesi
Spesifikasyon
| Model | HS-VD331 |
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz,Meanwell markası |
| Hava basıncı | 0.5-0.7Mpa |
| Işık kaynağı | LED kaynağı |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 400mm*300mm*2 |
| XYZ hızı | 1000mm/s |
| Y platformu | 190*150mm |
| Tekrar doğruluk | 0.02 mm |
| Gule viskozluk aralığı | Max≤5000LPS |
| Motor | Adımlı motor |
| Sürülen sistem | X/Y, Z ekseni vidaları için zamanlama blet |
| Doküman desteği | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme kapasitesi | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Doğrusal Rehber | CSK (Tayvan markası) |
| Fotoelektrik anahtarı | (Alman markası) |
| Çalışma sistemi | Pencereler |
| Brüt ağırlık | 600 kg |
![]()
![]()