| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-120ST |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
SMT Temizlik Ekipmanı için Dijital LCD Denetimli Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleyici
Spesifikasyon
| Model | HS-120ST |
| Ultrasonik frekans | 28/40 kHz |
| Tank malzemesi | Paslanmaz çelik SUS304 damgalama yuvası |
| Tank kapasitesi | 38L |
| Zamanlayıcı | 1~99 dakikalık ayarlanabilir |
| Isıtma | 0 ~ 80°C ayarlanabilir |
| Güç | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz/AC 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Ultrasonik güç | 40 ~ 600 W ayarlanabilir, 12 dönüştürücü |
| Isıtma gücü | 1500W |
| Tankın boyutu | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Şekil boyutu | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| N.W. | 30KG |
| G.W. | 35KG |
| Sertifikasyon | CE, RoHS |
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) profesyonel bir SMT kartı taşıma ekipmanları (Yükleyici, İndirici, tampon, taşıyıcı, vb.) üreticisidir.Biz bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip yüksek teknolojili bir işletmeyiz.Şirket, esas olarak SMT/THT üretim hattı kart taşıma ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve satışıyla meşguldür.