| Marka Adı: | Samsung |
| Model Numarası: | SM Serisi Titreşimli Besleyici |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 100 set |
SM Serisi Çip Monter için Samsung SM titreşimli besleyici.
Tanıtım
BuSamsung titreşimli besleyicisi, 3 tüp, 5 tüp seçeneği ile Samsung SM serisi yonga cihazı için kullanılır, ayrıca IC bileşenlerini besleyebilir.
Spesifikasyon
| Adı | Samsung SM titreşimli besleyici |
| Ayrıntılar | 3 tüp/5tüp |
| Voltaj | İç 24V, dış 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Boyut | 500*110*150mm |
| Uygulanan çip montajı | Samsung SM yonga makinesi |
Özellikleri
1İthalatlı alüminyum malzemeden yapılmış, titreşim yoğunluğu ayarlanabilir, istikrarlı performans, basit çalışma.
2, Tüm makine anti-statik tasarım, güvenilir ve dayanıklı.
3, SMD durma pozisyonunun genişliğini ayarlanabilir hale getirmek için ithal anti-statik malzeme ile parça yerleştirme pozisyonu.
4Her tür titreşim FEEDER sürekli titreşim ve aralıklı titreşim ile donatılabilir.
5Güç kaynağı 24V, 110V ve 220V'dir. Güç kaynağı iki tipte ayrılır: iç güç kaynağı ve dış bağlı güç kaynağı.
6Kısmi titreşim FEEDER, SMT iletişim portu ile sağlanır ve SMT çevrimiçi bağlantısı ile bağlanır (SMT gereksinimlerine göre seçilir).
![]()
![]()
![]()