| Marka Adı: | GKG |
| Model Numarası: | GLE |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
GLE Otomatik lehim pastası baskı makinesi, SMT büyük ölçekli uygulamalar için üst düzey bir makinedir. Gts'nin genişliği sadece 2830 mm'dir. 01005, 0.3pitch ve diğer ince aralıkların baskı proses gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılayabilir, yüksek hassasiyet ve yüksek hıza sahiptir.
| Model | GLE |
| Maks. PCB Boyutu | 510x510mm |
| Min. PCB boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| Maks. kart ağırlığı | 5kg |
| Taşıma yüksekliği | 900±40mm |
| Kart kenar boşluğu | 2.5mm |
| Kart yüksekliği | 23mm |
| Taşıma yönü | L-R,R-L |
| Taşıma hızı | maks. 1500mm/s, program kontrolü |
| Taşıma yöntemi | Tek aşama |
| Genişlik ayarı | otomatik |
| G/Ç arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırma (destek yöntemi) | Manyetik pim/destek bloğu/yukarı-aşağı tabla |
| PCB sıkıştırma sistemi | Patentli üstten sıkıştırma |
| Yan sıkıştırma | |
| Adsorpsiyon fonksiyonu | |
| Baskı kopması | 0-20mm |
| Baskı modu | bir/iki kez |
| Baskı Hızı | 10-200mm/sn |
| Baskı Modu | Bir /İki Kez |
| Sıyırıcı Tipi | Kauçuk /çelik Sıyırıcı Bıçağı (Açı 45°/55°/60°) |
| Baskı basıncı | 0.5-10kg |
| Şablon çerçeve boyutu | 470*370mm~737*737mm |
| Temizleme Sistemi | Yağmur damlası tipi temizleme sistemi |
| Takviyeli vakum emme | |
| Kuru, ıslak vakum üç modu | |
| CCD FOV | 10x8mm |
| Fiducial işaret türleri | Standart Fiducial işaret şekli |
| Pad | |
| Delik | |
| Kamera sistemi | Yukarı/aşağı optik yapı |
| CCD dijital kamera | |
| Geometri desen eşleşmesi |
| Model | GLE |
| Konum doğruluğunu tekrarlama | ±12.5um@6,CPK≥2.0 |
| Baskı doğruluğu | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| Baskı döngü süresi | <7.5 sn |
| Üçüncü taraf test sistemine (CTQ) dayanarak, gerçek lehim pastası baskı konumunun tekrarlama hassasiyetini doğrulayın | |
| Güç kaynağı | AC:220±10%,50/60HZ, 3.0KW |
| Hava basıncı | 4~6 kgf/cm² |
| Hava tüketimi | yaklaşık 5L/dak |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃~+45℃ |
| Çalışma nemi | 30%~60% |
| Makine Boyutları (kule ışığı olmadan) | 1240(U) x 1410(G) x 1500 (Y)mm |
| Makine Ağırlığı | Yaklaşık: yaklaşık 1100Kg |