| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Isıtma PUR Valve Görsel Kimlik Sistemi CorelDraw CAD Destek Yapıştırıcı dağıtım makinesi
| Model | HS-D331 |
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz,Meanwell markası |
| Servis Valfı | PUR ısıtma valfi |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 300/300/100 mm |
| XYZ hızı | 300mm/s |
| Y platformu | 190*150mm |
| Tekrar doğruluk | 0.02 mm |
| Motor | Adımlı motor |
| Sürülen sistem | X/Y, Z ekseni vidaları için zamanlama blet |
| Doküman desteği | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme kapasitesi | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Doğrusal Rehber | CSK (Tayvan markası) |
| Fotoelektrik anahtarı | (Alman markası) |
| Silindir | AirTAC |
| Yapıştırıcı depolama | 30 ml PUR Şırınga tipi |
| Makine boyutu | 520*585*597mm |
| Brüt ağırlık | 50 kg |
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()