| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-800 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-800 |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Maks), alt ısıtıcı 1200W (Maks) |
| Alt Ön Isıtma | IR 5000W |
| Sıcaklık Kontrolü | K-tipi termokupl, kapalı döngü kontrolü |
| Konumlandırma Yöntemi | Dış veya konum deliği |
| Genel Boyutlar | U970mm × G700mm × Y830mm |
| PCB Boyutu | G650mm × D610mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maks 80mm × 80mm, Min 1mm × 1mm |
| PCB Kalınlığı | 0,3 - 5mm |
| Montaj Doğruluğu | ±0,01mm |
| Makine Ağırlığı | 140KG |