| Marka Adı: | GKG |
| Model Numarası: | G5 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
GKG Otomatik Şablon Yazıcısı, SMT (yüzeye montaj teknolojisi) üretim hatları için tasarlanmış yüksek hassasiyetli lehim pastası/kırmızı tutkal baskı ekipmanıdır. Elektronik imalat endüstrisinde (PCB montajı, yarı iletken paketleme, LED üretimi vb. gibi) yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Model | G5 |
| Şablon boyutu | 370x370mm(min boyut) |
| 737x737mm(maksimum boyut) | |
| 20-40mm(kalınlık) | |
| Maksimum PCB Boyutu | 400x340mm |
| Min PCB boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB eğriliği | maksimum %1 PCB diyagonal |
| Taşıma yüksekliği | 900±40mm |
| Taşıma yönü | L-R,R-L |
| Taşıma hızı | maksimum 1500mm/s, ayarlanabilir |
| Taşıma yöntemi | Tek aşama |
| Genişlik ayarı | otomatik |
| G/Ç arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırma (destek yöntemi) |
Manyetik pim/destek bloğu/yukarı-aşağı tabla
|
| PCB sıkıştırma sistemi |
Patentli üstten sıkıştırma/yan sıkıştırma
|
| Baskı kafası |
İki bağımsız motorlu baskı kafası
|
|
Sıyırıcı Basıncı
|
0.5~10Kg (Program Kontrolü)
|
|
Baskı Hızı
|
6-200mm/sn
|
|
Baskı Modu
|
Bir / İki Kez
|
|
Sıyırıcı Tipi
|
Kauçuk / çelik Sıyırıcı Bıçağı(Açı 45°/55°/60°)
|
|
Temizleme Sistemi
|
Takviyeli vakum emme, kuru, ıslak, vakum üç modu
|
|
CCD FOV
|
8x6mm
|
| Makine ayar aralığı |
X: ± 3mm, Y:± 7 mm , θ:± 2°
|
| Görüş |
Yukarı/Aşağı Optik Yapı/CCD/Geometri Desen Eşleştirme
|
|
Tekrar Konum Doğruluğu
|
±0.01mm
|
|
Baskı Doğruluğu
|
±0.025mm
|
|
Döngü Süresi
|
<8 Saniye
|
|
Ürün Değişimi
|
eski:<3 dakika, yeni:<5 dakika |
|
Hava beslemesi
|
4~6 kgf/cm
|
| Güç kaynağı |
AC:220±10%,50/60HZ, 2.5KW
|
| Kontrol yöntemi | PC |
| İşletim sistemi |
Windows XP/Win7
|
|
Makine Boyutları
|
1140(U) x 1364(G) x 1404 (Y)mm
|
|
Makine Ağırlığı
|
Yaklaşık: yaklaşık 1000Kg |
![]()
![]()
![]()