| Marka Adı: | GKG |
| Model Numarası: | G5 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Manyetik Pin / Destek Blok & R-L Taşıma ile SMT Yapıştırıcı
Spesifikasyon
| Model | G5 |
| Şablon boyutu | 370x370mm ((min boyut) |
| 737x737mm (maksimum boyut) | |
| 20-40 mm (kalınlığı) | |
| En fazla PCB boyutu | 400x340mm |
| Min PCB boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB duvarı | en fazla %1 PCB çaprazı |
| Taşıma yüksekliği | 900±40 mm |
| Taşıma yönü | L-R, R-L |
| Taşıma hızı | Max 1500mm/s, ayarlanabilir |
| Taşıma yöntemi | Bir aşama |
| Uygulama genişliği | otomatik |
| I/O arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırma (destek yöntemi) | Mıknatıs iğnesi/destek bloğu/yukarı-aşağı masa |
| PCB sıkıştırma sistemi | Yukarı sıkıştırma / yan sıkıştırma üzerinde patentli |
| Yazdırma başlığı | İki bağımsız motorlu baskı başlığı |
Squeegee Basıncı | 0.5~10Kg (Program Kontrolü) |
Yazdırma Hızı | 6-200mm/s |
Yazdırma Kipi | Bir / İki kez |
Squeegee tipi | Kauçuk / çelik Squeegee Blade ((Köşe 45°/55°/60°) |
Temizlik Sistemi | Güçlendirilmiş vakum emici, kuru, ıslak, vakum üç mod |
CCD FOV | 8x6mm |
| Makine ayar aralığı | X: ± 3 mm, Y: ± 7 mm, θ: ± 2° |
| Görüş | Yukarı / Aşağı Optik Yapı / CCD / Geometri Desen eşleşmesi |
Tüm Makine Özellikleri
Yer doğruluğunu tekrarla. | ±0,01mm |
Baskı Doğruluğu | ±0,025mm |
Döngü Zamanı | <8 saniye |
Ürün Değişimi | Eski:<3 dakika, yeni:<5 dakika |
Havalandırma | 4~6 kgf/cm |
| Güç kaynağı | AC:220±10%,50/60HZ, 2,5KW |
| Kontrol yöntemi | PC |
| Çalışma sistemi | Windows XP/Win7 |
Makine Boyutları | 1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm |
Makine ağırlığı | Yaklaşık 1000Kg. |
Özellik
![]()