| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-600 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | 9000~12000usd/set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 30 Takım |
Pnömatik şablon temizleyicisi HS-600.pdf...
Sayıcı ve acil duraklama düğmesi olan SMT Stencil Temizleme Makinesi
Spesifikasyon
| Model | HS-600 |
| Güç kaynağı | Kompresör hava |
| Uygulama | Şablon,metal örgü, çelik örgü,koper ekran,güle ekran |
| Şablon boyutu | Standart 29 inç ve aşağı, 740*740*40mm |
| Temizlik çözücü | Alkol |
| Temizlik sıvısı kapasitesi | Maks 45L, Min20L |
| En iyi temizlik sıvısı hacim kullanımı | 40L |
| Sıvı tüketimi | 120 ml/pc |
| Temizlik yöntemi |
Döner çift taraflı basınç enjeksiyonu ve yüksek basınçlı hava |
| Temizlik süresi | 2~4 dakikalık Şablon ve Bakır Ekran |
| Kurutma süresi | 2 ~ 5 dakika |
| Dış hava kaynağı | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Tüketici hava miktarı | 400~600L/Min |
| Hava çıkışı boyutu | φ125*25mm |
| Lehim atığı filtreleme modu | 3 seviye filtresi ((10um,5um,1um) |
| Ağırlık | 305kg |
| Makine boyutu | 980MM ((L) * 700MM ((W) * 1730MM ((H) |
Temizlik performansı
![]()
![]()
![]()
![]()