| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
Max 300mm/s Otomatik Masaüstü Tip 3 Eksenli Yapıştırıcı dağıtım makinesi
Tanıtım
AYapıştırıcı dağıtım makinesiÇeşitli üretim süreçlerinde yapıştırıcı uygulamasını otomatikleştirmek için tasarlanmış özel bir ekipmandır.,Aşağıda yapışkan dağıtım makinelerinin temel özellikleri, türleri, uygulamaları ve avantajları verilmiştir.
Hassas Kontrol:
Farklı Dağıtım Yöntemleri:
Düzenlenebilir parametreler:
Kullanıcı Dostu Arayüzü:
Otomatik Temizleme Özellikleri:
Benchtop yapıştırıcıları:
Robotik Yapıştırıcı dağıtım sistemleri:
İnline yapıştırıcı dağıtım makineleri:
El cihazları:
Elektronik Üretim:
Otomotiv endüstrisi:
Ahşap işleme:
Paketleme:
Tekstil ve kumaşlar:
Verimliliğin Artması:
Sürekli Bir Kalite:
Yapışkan Atıkların Azaldığı:
Daha İyi Güvenlik:
Çeşitlilik:
Spesifikasyon
| Model | HS-D331 |
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz,Meanwell markası |
| Servis Valfı | PUR ısıtma valfi |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 300/300/100 mm |
| XYZ hızı | 300mm/s |
| Y platformu | 190*150mm |
| Tekrar doğruluk | 0.02 mm |
| Motor | Adımlı motor |
| Sürülen sistem | X/Y, Z ekseni vidaları için zamanlama blet |
| Doküman desteği | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme kapasitesi | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Doğrusal Rehber | CSK (Tayvan markası) |
| Fotoelektrik anahtarı | (Alman markası) |
| Silindir | AirTAC |
| Yapıştırıcı depolama | 30 ml PUR Şırınga tipi |
| Makine boyutu | 520*585*597mm |
| Brüt ağırlık | 50 kg |
![]()
![]()
![]()