| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Çoklu Dergi PCB Yükleyici 4-6 Bar SMT Kart Yükleme Makinesi
Uygulama:
Bu birim, SMT üretim hattının başlangıcında PCB'leri dergilerden hatta taşımak için kullanılır. 90 derecelik bir PCB yükleyicisi, fabrikanın alanını tasarruf etmek için özel.
Özellikleri:
1Modül dik açı (90 derece) tasarımı.
2, Çok kısa 1200mm uzunluğu, isteğe bağlı olarak daha kısa 900mm makine uzunluğu.
3Esnek Katlanabilir PCB baskı makinesi.
4, 3 dergi mevcut.
5, Yumuşak ve paralel genişlik ayarlama.
6SMEMA uyumlu.
Spesifikasyon:
| Ürün Adı | 90 derece PCB yükleyici makinesi |
| Makine uzunluğu | 1200mm veya 900mm |
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye. |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye. |
| Dergi sayısı | 3 adet |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf ((ya da belirtin) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi sayısı | Üst taraf: 1 pc, alt taraf: 2 pc |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Taşıyıcı hızı | 0.5-20M/min veya özel |
| Işık durumu | 3 renkli ekran |
| Sinyal | SMEMA |
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()