| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-BD4 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Endüstriyel PLC |
| Programlama | Metin Gösterim Programlayıcısı |
| Sürüş Modu | Hassas Step Motor |
| Maksimum Dağıtım Çapı | 160mm (iki istasyon), 110mm (dört istasyon) |
| Motor Hızı | 0 ~ 300 RPM |
| Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.1mm |
| Z ekseni Ayar Aralığı | 250mm |
| Z ekseni Çalışma Mesafesi | 50mm |
| Boyut (U*G*Y) | 420mm*532mm*532mm |
| Ağırlık | 35Kg |
| Çalışma Gücü | AC220V/50~60Hz/200W |
| Çalışma Hava Basıncı | 0.4~ 0.6Mpa (yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı ve Nem | Sıcaklık: 0~40℃, Nem: 20~90% |