| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Tutkal Karıştırma Oranı | 1:1-10:1 / Özelleştirilebilir |
| Dağıtım Hızı | 10-150g/5s (1:1 tutkal oranına göre) |
| Dağıtım Hassasiyeti | Tutkal Miktarı ±%1, Tutkal Oranı ±%1 |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 300×300×100mm (Z ekseni dönebilir) |
| XYZ Hızı | Maksimum 300mm/s |
| Tahrik Sistemi | Adım Motoru + Zamanlama Kayışı |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.02mm |
| Desen Yetenekleri | Çizgiler, Daireler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3D Doğrusal Enterpolasyon |
| Döküm Hassasiyeti | Miktar ±%1, Oran ±%1 |
| Çalışma Yöntemi | Otomatik |
| Programlama | Öğretici Kumanda Paneli |
| Kontrol Sistemi | Kart |
| Sızdırmazlık Fonksiyonu | Vakum Cihazlı Valf |
| Ağırlık | 65kg |
| Boyutlar (U×G×Y) | 716×585×645mm |
| Güç Kaynağı | 220V 50-60Hz 350W |