|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-VD331 |
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell marka |
| Hava Basıncı | 0.5-0.7Mpa |
| Işık Kaynağı | LED kaynak |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 400mm × 300mm × 2 |
| XYZ Hızı | 1000mm/s |
| Y Platformu | 190 × 150mm |
| Tekrarlama Hassasiyeti | 0.02mm |
| Tutkal Viskozite Aralığı | maksimum ≤ 5000LPS |
| Motor | Step motor |
| Tahrik Sistemi | X/Y için triger kayışı, Z ekseni vidalı |
| Belge Desteği | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme Kapasitesi | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Lineer Kılavuz | CSK (Tayvan marka) |
| Fotoelektrik Anahtar | Almanya marka |
| İşletim Sistemi | Windows |
| Brüt Ağırlık | 600kg |