| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 20 TAKIM |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Yapı | Tek Spindle, çift platform |
| Etkili Kesme Uzunluğu | 300×350 mm |
| Kesim Türleri | Düz çizgi, kemer, dairesel |
| Hareket Hızı | X/Y ekseni: 1000mm/s, Z ekseni: 500mm/s |
| Toz toplama yöntemi | Üst koleksiyon |
| Döner hızı | 40,000 ¢ 60,000 rpm |
| Routing Spindle | En fazla 60,000 rpm |
| Kesme Hızı | 100 mm/s ayarlama |
| Kesim Doğruluğu | ±0,03 mm |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,01mm |
| Programlama | Renkli CCD |
| Dış Bağlantı | USB |
| Router Kit | freze kesicisi, φ0.8·φ3.0 sol dönüş, Tungsten Çelik Şankı |
| Güç kaynağı | 380V |
| Makine Gücü | 2000W |
| Toz toplayıcı boyutu | 600×470×730 mm |
| Toz toplayıcı gücü | 2.2Kw, 380V |
| Toz toplayıcı hava basıncı | 4'6 KG/cm3 |
| Güvenlik Kapısı | El kapısı |
| Hata Alarmı | - Evet. |
| Program Yöntemi | Kendini programlayan, klavye ve fare ile kontrol edilen kamera |