| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
Kemer Taşıma PCB Genişliği Düzenleme 3 Renkli Ekran SMT Dergi Yükleyici
Özellikleri
Spesifikasyon
| Model | HS-LD330 |
| Ürün Adı | PCB Dergi Yükleyicisi |
| Taşıma yüksekliği | 920±20 mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye. |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye. |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf ((ya da belirtin) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi sayısı | Üst taraf: 1 pc, alt taraf: 2 pc |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Taşıyıcı hızı | 0.5-20M/min veya özel |
| Sinyal | SMEMA |
Model seçimi
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Makine Boyutu | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Dergi boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Ağırlık | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |
Uygulama
Bu makine bir PCB yükleme makinesidir, SMT üretim hattının başlangıcında kullanılır, makine PCB'yi dergi raflarından itmek ve üretim hattının aşağı akım makinesine taşımak.
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()