| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SP-8N |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
8 LED Ekran Zamanlayıcısı ve FIFO Fonksiyonu ile Tank Solder Paste Warmer
Spesifikasyon
| Ürün Adı | Peçete çözme makinesi |
| Model | HS-SP-8N |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| İşleme kutuları | 4 tank |
| Makine boyutu | 500*520*320mm |
| Ağırlık | 30kg |
Tanıtım
Birden fazla oluklu bir makine, aynı anda birden fazla şişe lehimli pasta yeniden ısıtılabilir, akıllı sıcaklık geri dönüşü, lehimli pasta yeniden ısınma zamanının etkili kontrolü,Lehimli pastanın etkinliğini sağlamak, pişirme boyası görünümü, pürüzsüz, düzenli ve düzenli görünüm.
Özellikleri
![]()
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()