| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-600 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
SUS304 Durdurma düğmesi olan paslanmaz çelik SMT temizlik ekipmanları
Tanıtım
Bu makine stencil, çelik ağ, bakır ekran, gule ekran, vb SMT işlem ekranlarını temizlemek için kullanılır.
Özellikleri
Özellikleri
| Model | HS-600 |
| Ürün Adı | Ekran yazıcısı şablon temizleyicisi |
| Makine metaryalı | Paslanmaz çelik, yangına karşı, patlamaya karşı |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulama | Şablon, makyaj ekranı, makyaj ekranı. |
| Şablon boyutu | Standart 29 inç ve aşağı |
| Temizlik çözücü | Alkol |
| Temizlik sıvısı kapasitesi | Maks 45L, Min20L |
| En iyi temizlik sıvısı hacim kullanımı | 40L |
| Sıvı tüketimi | 120 ml/pc |
| Temizlik yöntemi |
Döner çift taraflı basınç enjeksiyonu ve yüksek basınçlı hava |
| Temizlik süresi | 2~4 dakikadır. |
| Kurutma süresi | 2 ~ 5 dakika |
| Dış hava kaynağı | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Tüketici hava miktarı | 400~600L/Min |
| Hava çıkışı boyutu | φ125*25mm |
| Lehim atığı filtreleme modu | 3 seviye filtresi ((10um,5um,1m) |
| Ağırlık | 250 kg |
| Makine boyutu | 980MM ((L) * 700MM ((W) * 1730MM ((H) |
![]()