|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-DS400 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Ağır Alt Tasarımlı PCB Yükleyici 0.6 ~ 4.0mm Kalınlığı
Özellikleri
1PLC programı kontrolü.
2Alüminyum yapısı, kaymasını önlemek için ağır taban tasarımı.
3- Geçiş modu sağlandı.
4Ürün hattını değiştirmek sadece 10 saniye sürdü.
5Kullanıcı dostu yumuşak dokunma LED kontrol paneli.
6- Kesintisiz yükleme.
7.SMEMA uyumlu.
Uygulama
Bu makine çıplak PCB'leri SMT hattına yüklemek için kullanılır.
Özellikleri
| Görev |
Çıplak PCB'yi aşağı akım makinesi sinyalini aldıktan sonra SMT hattına yüklemek için kullanılır. |
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| PCB kalınlığı | 0.6~4.0mm |
| PCB bileşenlerinin yüksekliği | ±35mm |
| PCB besleme süresi | Yaklaşık 10 saniye veya belirtin. |
| Tahta ağırlığı | ≤3KG |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| Hava basıncı | 0.6Mpa |
| Hava tüketimi | <20L/dakika |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-DS400 | HS-DS530 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50~400 mm | 50~530mm |
| Taşıma PCB genişliği | 50~400 mm | 50~500mm |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm | Min 1.0mm |
| Makine boyutu | 503*770*1200mm | 600*920*1200mm |
| Ağırlık | 110kg | 130kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()